..

Obiekty na mapach

Obiekty, przedstawiane na mapach geoportalu są odzwierciedleniem pracy wykonywanej w poszczególnych jednostkach. W związku z tym, nie znajdziemy na nich informacji pochodzących z jednostek, które w projekcie „Infostrada Kujaw i Pomorza” nie biorą udziału. Takich jest w naszym województwie 12:

w powiecie aleksandrowskim:

– miasto Nieszawa
– gmina Zakrzewo
– gmina Bądkowo
– gmina Waganiec

w powiecie bydgoskim

– gmina Nowa Wieś Wielka
– gmina Sicienko

w powiecie radziejowskim

– gmina Dobre

w powiecie toruńskim

– gmina Czernikowo

w powiecie rypińskim

– gmina Brzuze
– gmina Rogowo

w powiecie żnińskim

– gmina Gąsawa

– miasto i gmina Janowiec Wielkopolski

Powrót

Zobacz inne aktualności

15.02.2017

Awaria

Trwają intensywne prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności geoportalowi publicznemu. Awarii uległ podsystem odpowiedzialny za wyświetlanie „tła”. Przepraszamy wszytkich użytkowników za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.

Czytaj więcej
22.12.2016

Ewidencja Miejscowości, Ulic i Adresów

Przypominam, że prowadząc Ewidencję Miejscowości, Ulic i Adresów w ERGO systematycznie, w sposób automatyczny, w porozumieniu z Centralnym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej, jednostki przekazują przyrostowe pliki GML do Państwowego Rejestru Granic.

Czytaj więcej
06.07.2016

opóźnienie aktualizacji

W związku z wykonanymi testami przejścia aktualizacji ERGO do nowej wersji środowiska programistycznego Apex 5, które wykazały długi migracji bazy danych obejmującej całe województwo, zdecydowaliśmy aby działania serwisu zaczęły się w czwartek 7 lipca i potrwały do niedzieli 10 lipca. Dwa dni weekendu pozwolą uzyskać niezbędną rezerwę czasu dla naszego serwisu na właściwe skonfigurowanie systemu do pracy od poniedziałku 11 lipca.

Czytaj więcej